Vyberte stranu

SPINAL VITAL

PRVÝ VÝŽIVOVÝ PRODUKT NA SLOVENSKU PRE STAROSTLIVOSŤ O PLATNIČKY

Spinal Vital Tuba

O SPinal klube

Na www.spinalklub.sk nájdete informácie a cvičenia, ktoré môžu zlepšiť váš deň napr. pri dlhom sedení v kancelárii, pri aktivitách pri športe, na záhrade. Tieto informácie Vám budú prinášať odborníci ako fyzioterapeut, neurológ, tréneri, ….

O SPinal Vital

Jedinečná kombinácia minerálov, vitamínov a podporných látok difúzne vstupuje do medzistavcového priestoru platničky tak, že zlepšuje jej kvalitu, výživu a elasticitu. Zastavuje degeneráciu platničky a znižovanie jej výšky.

Je vhodný pre všetkých, ktorý majú akékoľvek ťažkosti s chrbticou.  No najvhodnejší je pre aktívnych ľudí, ktorí chcú žiť zdravo, športujú, športovými výkonmi zaťažujú svoju chrbticu.  Určite je vhodný aj pre ľudí, ktorý zaťažujú svoj chrbticu v práci, musia dvíhať ťažké bremena, alebo majú jednostranné zaťaženie, alebo sedavú prácu, lebo aj to je pre chrbticu obrovská záťaž. No nikdy netreba zabúdať aj na cvičenie a posilnenie chrbtice.

Tak isto je Spinal Vital vhodný pre starších ľudí, ktorý už majú problémi s chrbticou. No aj vo vyššom veku je vhodné správne kombinovať výživový prostriedok či už s pohybom alebo akýmkoľvek cvičením,  izometrickými posilňovacími cvičeniami alebo prechádzkami.

Vital Spinal je vhodný aj pre mladých aktívnych ľudí, ktorí pravidelne trávia čas vo fitnes centrách, ale je potrebné aby ich chrbtica tú záťaž vydržala.

,,Poviem vám svoj príbeh, pretože som sa trápil s bolesťou chrbta skoro 12 rokov. Roky práce v továrni urobili svoje. Za rôzne prostriedky, gély a iné zázraky som utratil celkom veľa. Pýtal som sa aj svojho lekára či to môžem brať nakoľko beriem ešte iné lieky a pán doktor mi to schválil že táto kombinácia čo obsahuje Spinal Vital mi nijak neublíži, že to môžem  užívať.  Po 4 mesiacoch sa môžem narovnať a chodiť ako človek. Včera som bol s vnučkou  na kolobežke a toľko sme sa nasmiali. Neviem či to pôsobí na každého, no na  mňa to zapôsobilo! Stojí to za to, aby ste to vyskúšali.

Marián, Brezno, 51

Spinal Vital Tuba

Spinal vital 

^

vitamín C

^

vitamín D3

^

vitamín K1

^

Horčík

^

Mangán

^

Vstupuje difúzne do platničky

^

L – lyzín

^

Draslík

^

Vápnik

^

Bór

^

Bromelaín

Ako je vhodné užívať Spinal vital?

Pri akútnych stavoch je vhodné užívať 3xdenne po jednej tabletke. Vhodné je to užívať s jedlom. Užívať doporučujeme cca 3-6 mesiacov aj keď sa akútny stav zlepší. Na stále doplnenie výživy platničky je to vhodné užívať dlhodobo 1 tabletku denne.

Pre koho nie je vhodný Spinal Vital?

Bohužiaľ tento produkt nie je vhodný pre celiatikov a ľudí neznášajúcich laktózu. Pre deti a tehotné ženy je vhodné sa poradiť s lekárom alebo lekárnikom, či už môžu tento výživový doplnok užívať prípadne v akých dávkach.