Uverejnené

Spinal Vital a Seniori

Spinal vital a dochodcovia

Tak, ako nám populácia prirodzene starne, úmerne tomu stúpa i počet ochorení pohybového aparátu a chronických degeneratívnych poškodení. Spolu s tým stúpa i spotreba liekov a spotreba zdravotníckych služieb u seniorov.

Samozrejme tým sa do popredia dostáva otázka zdravia a celkovej kvality života seniorov. Bez pohybu niet kvality, ani radosti zo života.

V rámci pohybového aparátu sú u seniorov častejšie poškodenia kĺbov, bedrových kĺbov a kolien, ale aj problémy s chrbticou. V mnohých prípadoch aj problémy s platničkami.

To čo sa nedá zastaviť je starnutie. Je to prirodzený proces. Je ale viacero možnosti ako chrbtici pomôcť a udržať ju v dobrom a funkčnom stave aj vo vyššom veku. Zdravá a pestrá strava bohatá na výživné látky – minerály a vitamíny. Vhodné a primerané cvičenia, aktívny pohyb – prechádzky, práca v záhrade a podobne.  

Preto ponúkame našim seniorom voľnopredajný výživový produkt Spinal Vital, ktorý okrem starostlivo vyberaných minerálov a vitamínov obsahuje aj vitamín C pre správnu tvorbu kolagénu a tak zabezpečí správnu funkciu chrupaviek.

Vitamín C podporuje rast  a vývoj kostí  a chrupaviek. Má teda veľký vplyv na celý pohybový aparát.

Spinal Vital odporúča aj neurochirurg MUDr. Tomáš Sloboda z Ústrednej Vojenskej Nemocnice SNP-FN v Ružomberoku.

„Jednou z možností kvalitnejšieho života našich seniorov je aj výživový produkt Spinal Vital – aby zvýšil možnosti pre ich mobilitu“.

Viac informácii o produkte si môžete pozrieť TU.